Menu Kontakt

O restauraci cerreto

Vážení hosté, dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji přivítali v příjemném prostředí stylové restaurace. Náš personál se postará, abyste se zde cítili dobře a pochutnali si na skvělé italské kuchyni. Doporučujeme široký výběr kvalitních značkových vín z naší vinotéky.

Poctivá domácí kuchyně

Jsme restaurace s poctivou domácí kuchyní. Vaříme z pečlivě vybrané čerstvé zeleniny, masa a ryb, které každý den nakupujeme u italských a českých dodavatelů. V kuchyni nepoužíváme umělá dochucovadla. Naším mottem je čistá a opravdová chuť jídel. Snažíme se, aby jidlo bylo vždy čerstvé a vyhovovalo Vám natolik, aby jste k nám mohli chodit třeba každý den.

Naší předností je vstřícný a milý personál.

Příjemné a originální prostředí

Ze zařízení restaurace vidíte na první pohled, že nám stejně, jako na kvalitním jídle, záleží na příjemném a originálním prostředí. Hned u vstupu do restaurace Vás zaujmou 200 let staré trámy z rozpadlého venkovského stavení, tapety dovezené z Anglie, nebo nápaditě, do prostoru restaurace umístěná pec na dřevo. Specialitou je kruhový bar, který svým povrchem připomíná tělo ještěra. Je obložený mansardovými taškami , které pochází ze Smíchovské vily prvního majitele pivovaru Staropramen. Příjemnou atmosféru restaurace doplňují originální, speciálně pro Cerreto vyrobené nástěnné lampy. Nově pro Vás nabízíme posezení na venkovní zastřešené zahrádce, které oceníte nejen v letním období.

Submenu


Platební karty:

visa.png, 1,6kB visa-electron.png, 2,3kB master-card.png, 2,1kB maestro.png, 1,8kB american-expres.png, 2,4kB

Příjímáme:

sidexiho_pass.png, 2,5kB ticket.png, 2,3kB cheque.png, 1,7kB

Rozvoz:

OBJEDNAT ZDE